Информация для застройщиков
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок
Проектування

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво зенітних ліхтарів, люків димовидалення, стрічкового скління.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності! Маємо архів готових типових вузлів і конструкторських рішень.

Власний інженерно-конструкторський відділ здійснює проектування і дизайн покрівельних і фасадних світлопрозорих конструкцій, вентфасадів (розробка КМД і КМ). Ми пропонуємо нетипові рішення з урахуванням індивідуальних вимог за технічним завданням або кресленням Замовника.

Всі наші проектні і розрахункові роботи автоматизовані, що значно прискорює роботу наших досвідчених конструкторів і сприяє вибору найбільш раціональних і економічних рішень для наших Клієнтів. Візуальне 3D-оформлення проекту зручне для сприйняття.

Особливо важливим є грамотний підхід до проектування систем і конструкцій пожежної безпеки, так як правильне відведення диму при пожежі зберігає життя людей, майно і саму будівлю від перегріву і, як слід, обвалення.

Конструктори нашого підприємства професійно і швидко визначать необхідність застосування і запропонують тип установок і систем в залежності від рівня пожежної безпеки конкретного об’єкту, враховуючи пожежні навантаження і тенденції розвитку пожежі на початковій стадії, а також економічної доцільності їх застосування.

За 8 років роботи ми отримали великий досвід в проектуванні даних систем і конструкцій, тому гарантуємо Вам чітку і якісну їх експлуатацію!

Відправити запит
Наше власне виробництво гарантує Вам:
Вироби за індивідуальним замовленням Ми не робимо типові конструкції. Всі вироби виготовляються на основі вашої проектної документації з урахуванням конкретних норм і вимог по навантаженнях, а також додаткових побажань замовника.
Вироби високого технічного рівня Профільна система власної розробки з поліпшеними характеристиками і безперервний контроль процесу виробництва забезпечує високу якість продукції. Гарантія на всі вироби 5 років!
Гнучкість в термінах виготовлення Сучасне обладнання, висока кваліфікація персоналу і досвід дозволяють оптимізувати процес виробництва.
Гнучкість в ціноутворенні Ми виробляємо вироби різної конфігурації в залежності від бюджету замовника, а власна збутова мережа без посередників дозволяє пропонувати вироби без торгової надбавки.
Доставка

Компанія М8 Сіті здійснює доставку виробів власного виробництва як по всій території Республіки Білорусь, так і всієї України. В наявності сертифікат відповідності РСТ!

Поставка здійснюється безпосередньо на об’єкт будівництва з використанням вантажного транспорту як з нашого власного парку, так і з залученням транспортних компаній. В будь-якому з випадків Ви не несете ризики щодо перевезення вантажу і можливу при цьому його втрату. Відповідальність за вантаж переходить до покупця тільки в момент розвантаження машини.

Компанія М8 Сіті повністю бере на себе документальний супровід вантажу.

Упаковка
Маркування Кожний елемент чітко промаркований, що полегшує в подальшому збирання виробів на об’єкті.
Зручна транспортування Палетування зенітних ліхтарів і димових люків забезпечує можливість захоплення кожного пакету краном і вільний підйом для вантаження на транспортний засіб, і в подальшому на покрівлю. Для особливо крихких ліхтарів зі скла ми виготовляємо спеціальні стелажі.
Якісний захист Консервація упаковки виключає пошкодження елементів зенітних ліхтарів і їх захисних покриттів від корозії при транспортуванні, зберіганні і монтажі протягом не менше 6 місяців з дня відвантаження. Консервація проводиться відповідно до вимог ГОСТ 9.014
Гарантія Передбачені нами міри щодо якісної упаковки не допускають накопичення атмосферної вологи на елементах зенітних ліхтарів і всередині них, що гарантує збереженість вантажів, зручність їх транспортування і оптимізацію зберігання на складі.
Переваги
Власне виробництво Власний парк високоточного німецького обладнання і профільна система з поліпшеними характеристиками – розробка нашого проектно-конструкторського відділу.
Гарантія Гарантія на будь-який вид виробу M8CITY – 5 років.
Комплексність Весь комплекс послуг в одному місці: проектування, виробництво, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування.
Великі проекти Более 300 успешно выполненных проектов в странах СНГ.
Сертифікати
Відгуки
Подивитися об'єкт ВАТ «Завод гірського воску» виробничий корпус, Пуховічскій район В ремонті об'єкта використовувалися: ВАТ «Завод гірського воску» виробничий корпус, Пуховічскій район Дивитися відгук