Информация для инвесторов
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок
Що ми пропонуємо?

Комерційний напрямок компанії М8 Сіті входить до складу Групи компаній М8 (ТОВ «Корпорація М8»).  

Група компаній М8 – комплексний дистриб’ютор матеріалів, технологій і обладнання для сучасних рішень в сфері будівництва, промисловості, освітлення, декорування поверхонь, виробництва реклами і печаті.

M8 Сіті успадковує від Корпорації М8 спрямованість на клієнтоорієнтований підхід в реалізації загальної бізнес-стратегії. Економічно ефективні і конкурентоспроможні, наші проекти приносять прибуток не тільки нам, але і нашим Клієнтам, а екологічно безпечна продукція дбайливо економить ресурси компанії.

М8 Сіті є провідним виробником зенітних ліхтарів і люків димовидалення преміум- і стандарт-класу на ринці РБ. Асортимент компанії також передбачає виготовлення стрічкового скління – вертикальних світлоаераційних смуг і світлоаераційних ліхтарів з вертикальними стулками.

Компанія М8 Сіті здійснює доставку виробів власного виробництва як по всій території Республіки Білорусь, так і всієї України. 


Відправити запит
Наше власне виробництво гарантує Вам:
Вироби за індивідуальним замовленням Ми не робимо типові конструкції. Всі вироби виготовляються на основі вашої проектної документації з урахуванням конкретних норм і вимог по навантаженнях, а також додаткових побажань замовника.
Вироби високого технічного рівня Профільна система власної розробки з поліпшеними характеристиками і безперервний контроль процесу виробництва забезпечує високу якість продукції. Гарантія на всі вироби 5 років!
Гнучкість в термінах виготовлення Сучасне обладнання, висока кваліфікація персоналу і досвід дозволяють оптимізувати процес виробництва.
Гнучкість в ціноутворенні Ми виробляємо вироби різної конфігурації в залежності від бюджету замовника, а власна збутова мережа без посередників дозволяє пропонувати вироби без торгової надбавки.
Ми будемо раді співробітництву з Вами!

Для подачі заявки до співробітництва ми пропонуємо Вам направити лист на електронну адресу: info@m8city.ua.

Запрошуємо до співробітництва дилерів на території України. З нами легко і вигідно працювати!

Телефонуйте нам:

Телефон в Україні: +380 89 120 51 80

Телефон в РБ: +375 17 239 09 89

З повагою, керівництво компанії ТОВ «М8 Сіті».

Переваги
Власне виробництво Власний парк високоточного німецького обладнання і профільна система з поліпшеними характеристиками – розробка нашого проектно-конструкторського відділу.
Гарантія Гарантія на будь-який вид виробу M8CITY – 5 років.
Комплексність Весь комплекс послуг в одному місці: проектування, виробництво, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування.
Великі проекти Более 300 успешно выполненных проектов в странах СНГ.
Сертифікати
Відгуки
Подивитися об'єкт ВАТ «Завод гірського воску» виробничий корпус, Пуховічскій район В ремонті об'єкта використовувалися: ВАТ «Завод гірського воску» виробничий корпус, Пуховічскій район Дивитися відгук