Информация для дилеров
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

М8 Сіті запрошує Вас до співпраці і пропонує стати дилером з продажу світлопрозорих конструкцій M8CITY, вироблених нашою компанією.

Нашим Партнерам надається спеціальний дилерська знижка, маркетингова та інформаційна підтримка, підтримка для тендерів, інформація по монтажу конструкцій, відповідна дозвільна документація.

Для отримання більш докладної інформації надсилайте свій запит на пошту info@m8city.ua або телефонуйте за тел.: +380 89 120 51 80

Ми будемо раді співпраці з Вами!

Сертифікати
Технічна інформація про продукти

За 10 років команда М8 Сіті успішно реалізувала понад 700 великих об'єктів в СНД. Ми дякуємо наших замовників і партнерів, які відзначають професіоналізм М8 Сіті. Щоб і далі в нашому портфоліо з'являлися тільки запаморочливі проекти, наша команда постійно вдосконалюється і працює над якістю продукції M8CITY, впроваджуючи інновації. Ми комплексно підходимо до проектування, власного виробництва, монтажу та сервісного обслуговування.

Наші об'єкти
Дилерська політика
 • Надійність.

  Більш ніж 10-річний досвід роботи в області виробництва світлопрозорих конструкцій під брендом M8CITY. Компанія М8 Сіті є експертом в сфері пожежної безпеки та енергоефективності. Ми працюємо тільки з сертифікованими матеріалами, завдяки чому продукція М8 Сіті вже давно зарекомендувала себе на ринку Білорусі, Російської Федерації, Казахстану, України та інших країнах СНД.

 • Професіоналізм співробітників.

  Ми зібрали колектив з високим рівнем професіоналізму та почуття відповідальності. Постійне прагнення до пошуку нових ідей і шляхів їх реалізації лише зміцнює активну позицію нашої команди.

 • Оперативність.

  Завдяки суттєвому досвіду і прагненню слідувати одній ідеї наша компанія працює як «годинниковий механізм». Над усе ми цінуємо час наших клієнтів, тому швидкість виконання замовлень прагне до максимуму.

 • Лояльність.

  Ми завжди стежимо за післяпродажним обслуговуванням Клієнтів, не залишаючи без уваги жодного запиту, що поступив і робимо все, щоб співпраця з нашими Клієнтами була довгостроковою і максимально плідним.

 • Індивідуальні проекти.

  Ми не мислимо і не працюємо «шаблонами» при роботі з нашими замовниками. Навпаки, працюючи над виконанням замовлення, ми завжди враховуємо індивідуальні потреби клієнта, специфічні кліматичні умови різних регіонів і прогнозуємо термін експлуатації світлопрозорих конструкцій в майбутньому.

 • Позитивні емоції.

  Ми прагнемо залишати після роботи з нашою компанією. Формула гарного настрою наших замовників: якість продукції M8CITY, оперативність виконання роботи і аргументована ціна.