Информация для дилеров
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок
Запрошуємо до співробітництва!

ТОВ «М8 Сіті» запрошує Вас до співробітництва і пропонує стати дилером з продажу світлопрозорих конструкцій M8CITY.

М8 Сіті є провідним виробником зенітних ліхтарів і люків димовидалення преміум- і стандарт-класу на ринці РБ. Асортимент компанії також передбачає виготовлення стрічкового скління – вертикальних світлоаераційних смуг і світлоаераційних ліхтарів з вертикальними стулками.

Партнерам надається спеціальна дилерська знижка, маркетингова і інформаційна підтримка, підтримка для тендерів, інформація з монтажу конструкцій, відповідна дозвільна документація.


Відправити запит
Переваги співробітництва з компанією М8 Сіті:
Надійність Не порожнє слово, а більш ніж 8-річний досвід роботи в області виробництва світлопрозорих конструкцій під брендом M8CITY. Компанія М8 Сіті є експертом в сфері пожежної безпеки і енергоефективності. Ми працюємо тільки з сертифікованими матеріалами, завдяки чому продукція М8 Сіті вже давно зарекомендувала себе на ринці Білорусі, Російської Федерації, Казахстану, України.
Професіоналізм співробітників Гордість компанії. Ми зібрали колектив з високим рівнем професіоналізму і почуття відповідальності. Постійне прагнення до пошуку нових ідей і шляхів їх реалізації лише зміцнює активну позицію нашої команди.
Лояльність Це про наше відношення до клієнта. Ми завжди слідкуємо за післяпродажним обслуговуванням Клієнтів, не залишаючи без уваги жодного запиту, що поступив, і робимо все, щоб співробітництво з нашими Клієнтами було довгостроковим і максимально плідним.
Індивідуальні проекти Основа роботи компанії М8 Сіті. Ми не мислимо і не працюємо «шаблонами» при роботі з нашими замовниками. Навпаки, працюючи над виконанням замовлення, ми завжди враховуємо індивідуальні потреби клієнта, специфічні кліматичні умови різних регіонів і прогнозуємо термін експлуатації світлопрозорих конструкцій в майбутньому.
Позитивні емоції Те, що ми прагнемо залишати після роботи з нашою компанією. Формула гарного настрою наших замовників: якість продукції M8CITY, оперативність виконання роботи і аргументована ціна.
Оперативність Це про прийняття рішень. Завдяки істотному досвіду і прагненню слідувати одній ідеї наша компанія працює як «годинниковий механізм». Над усе ми цінуємо час наших клієнтів, тому швидкість виконання замовлень прямує до максимуму.
Ми будемо раді співробітництву з Вами!

Для подачі заявки до співробітництва ми пропонуємо Вам направити лист на електронну адресу: info@m8city.ua.

Запрошуємо до співробітництва дилерів на території України. З нами легко і вигідно працювати!

Телефонуйте нам:

Телефон в Україні: +380 89 120 51 80

Телефон в РБ: +375 17 239 09 89

З повагою, керівництво компанії ТОВ «М8 Сіті».

Переваги
Власне виробництво Власний парк високоточного німецького обладнання і профільна система з поліпшеними характеристиками – розробка нашого проектно-конструкторського відділу.
Гарантія Гарантія на будь-який вид виробу M8CITY – 5 років.
Комплексність Весь комплекс послуг в одному місці: проектування, виробництво, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування.
Великі проекти Более 300 успешно выполненных проектов в странах СНГ.
Сертифікати
Відгуки
Подивитися об'єкт ВАТ «Завод гірського воску» виробничий корпус, Пуховічскій район В ремонті об'єкта використовувалися: ВАТ «Завод гірського воску» виробничий корпус, Пуховічскій район Дивитися відгук