Співробітництво
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок
Що ми пропонуємо?

Компанія М8 Сіті давно и успішно працює з проектними організаціями країн СНД.

Наша компанія виробляє зенітні ліхтарі і люки димовидалення преміум- і стандарт-класу. На весь асортимент, представлений нашою компанією, є дозвільні документи. 

В даному розділі Ви знайдете необхідну технічну інформацію, але ми також готові надати вам каталоги і технічні матеріали в печатному або електронному вигляді.

Відправити запит
Переваги співробітництва з компанією М8 Сіті:
Надійність Не порожнє слово, а більш ніж 8-річний досвід роботи в області виробництва світлопрозорих конструкцій під брендом M8CITY. Компанія М8 Сіті є експертом в сфері пожежної безпеки і енергоефективності. Ми працюємо тільки з сертифікованими матеріалами, завдяки чому продукція М8 Сіті вже давно зарекомендувала себе на ринці Білорусі, Російської Федерації, Казахстану, України.
Професіоналізм співробітників Гордість компанії. Ми зібрали колектив з високим рівнем професіоналізму і почуття відповідальності. Постійне прагнення до пошуку нових ідей і шляхів їх реалізації лише зміцнює активну позицію нашої команди.
Лояльність Це про наше відношення до клієнта. Ми завжди слідкуємо за післяпродажним обслуговуванням Клієнтів, не залишаючи без уваги жодного запиту, що поступив, і робимо все, щоб співробітництво з нашими Клієнтами було довгостроковим і максимально плідним.
Індивідуальні проекти Основа роботи компанії М8 Сіті. Ми не мислимо і не працюємо «шаблонами» при роботі з нашими замовниками. Навпаки, працюючи над виконанням замовлення, ми завжди враховуємо індивідуальні потреби клієнта, специфічні кліматичні умови різних регіонів і прогнозуємо термін експлуатації світлопрозорих конструкцій в майбутньому.
Позитивні емоції Те, що ми прагнемо залишати після роботи з нашою компанією. Формула гарного настрою наших замовників: якість продукції M8CITY, оперативність виконання роботи і аргументована ціна
Оперативність Це про прийняття рішень. Завдяки істотному досвіду і прагненню слідувати одній ідеї наша компанія працює як «годинниковий механізм». Над усе ми цінуємо час наших клієнтів, тому швидкість виконання замовлень прямує до максимуму.
Кому ми можемо бути корисні?

Якщо Ви:

  • представник будівельної організації;
  • iнвестор або власник бізнесу;
  • проектувальник;
  • потенційний дилер;
  • прямий замовник або спеціаліст, що цікавиться енергозберігаючими і екологічними рішеннями в області проектування;
  • девелопер;
  • iнженер або архітектор/

Ми готові запропонувати Вам наступні форми співробітництва: торгове представництво або дилерство, прямі поставки з виробництва – на Ваш об’єкт. 


Які гарантії Ви отримуєте?
Якісний продукт Унікальна конструкція власної розробки з удосконаленими характеристиками і 5-річною гарантією.
Консультування «день-у-день» Розрахунок вартості замовлення відбувається протягом 24 годин від моменту надходження Вашого замовлення/запиту.
Комплексна пропозиція Проектування і виробництво зенітних ліхтарів і димових люків відповідно до індивідуальних особливостей проекту нашого Клієнта, подальша доставка в будь-яку точку Росії або Казахстану, а також професійний монтаж на об’єкті будь-якого рівня складності.
Супутня документація Надання сертифікатів РСТ і СТБ, інструкцій з монтажу світлопрозорих конструкцій.
Прозоре ціноутворення Формуємо ціну, опираючись на індивідуальні особливості кожного проекту.
Маркетинг Готові надати будь-які презентаційні матеріали продукції бренду M8CITY, технічні каталоги, буклети та ін.
Переваги
Власне виробництво Власний парк високоточного німецького обладнання і профільна система з поліпшеними характеристиками – розробка нашого проектно-конструкторського відділу.
Гарантія Гарантія на будь-який вид виробу M8CITY – 5 років.
Комплексність Весь комплекс послуг в одному місці: проектування, виробництво, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування.
Великі проекти Понад 700 успішно виконаних проектів в країнах СНД.
Надійність і досвід Більше 10 років роботи успішної роботи на ринку.
Наявність сертифікатів Надаємо повний пакет документів на виробництво і здійснення монтажу в Білорусі і Україні.
Нас рекомендують З року в рік ми підтверджуємо високий статус нашої компанії, отримуючи подяки та відгуки від наших Клієнтів. Пишаємося перемогами в республіканських конкурсах виробників.
Унікальні вироби Унікальна профільна система з покращеними характеристиками - розробка власного проектно-конструкторського відділу. Наша виробнича база дозволяє контролювати весь процес виготовлення конструкцій в режимі реального часу та здійснювати контроль якості на кожному з етапів.
Сертифікати