Виставковий сезон компанії М8 Сіті 2019
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

Компанія М8 Сіті взяла участь у першій міжнародній спеціалізованій виставці будівельних, оздоблювальних матеріалів і технологій RosBuild 2019.

Павільйон М8 Сіті на виставці Rosbuild 2019

На стенді М8 Сіті Клієнти і Партнери познайомилися з наступними видами нашої продукції:

Вертикальні світлоаераційні смуги M8CITY
Зразок стрічкового зенітного ліхтаря M8CITY

Повнорозмірні зразки продукції привертали до себе увагу відвідувачів виставки. Наші кваліфіковані співробітники проводили ознайомлення відвідувачів стенду з нашою компанією і її сферою діяльності, демонструючи іміджевий ролик компанії М8 Сіті, а також з асортиментом продукції M8CITY і її характеристиками. Відвідувачам було продемонстровано наша продукція на великих проектах в країнах СНД.Продукція М8 Сіті високо цінується на ринку країн СНД завдяки своїм перевагам:
  • власна розробка унікальної екструдованої алюмінієвої системи, що має додаткові ребра жорсткості до сприйняття підвищених навантажень;
  • трехрубежная захист від проникнення вологи і утворення конденсату;
  • відсутність містків холоду;
  • подвійний контур ущільнення для кращої звуко- і теплоізоляції;
  • індивідуальний підхід до проектування посилених конструкцій купола для суворих кліматичних умов.
Диплом учасника виставки За чотири дні роботи виставки Rosbuild 2019 ЦВК «Експоцентр» на Красній Пресні з продукцією компаній-учасників ознайомилися 13 500 людина різних регіонів Росії і зарубіжжя. Представники різноманітних промислових організацій були зацікавлені подальшим співробітництвом з нами.

Ми дякуємо гостей нашого стенду за проявлений інтерес до продукції M8CITY!

Запрошуємо до співробітництва Компанія М8 Сіті запрошує до співпраці будівельні компанії, прямих замовників, проектувальників, дилерів, інвесторів, підрядних організацій.
Наші партнери отримують вигідні умови співпраці .

З повагою, команда М8 Сіті

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: