Участь в будівництві Гарликского гірничо-збагачувального комбінату в Туркменістані
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

Північний схід Туркменістану давно славився своїми родовищами калійних солей та інших корисних копалин.

З появою нових технологій з видобутку копалин було прийнято рішення про будівництво промислового гіганта Гарликского гірничо-збагачувального комбінату. 125 об'єктів на території комбінату складають єдину систему з видобутку калійних добрив. Крім головної частини комбінату, яку становить рудник, на території були побудовані цехи для дроблення, отлежіванія, збагачення, сушіння та навантаження руди та ін.

Стрічкові зенітні ліхтарі зі стулками димовидалення

Білоруські фахівці вели будівництво від проектування до технічного оснащення об'єкта. Складні географічні умови і 60-ти градусна спека ставили непрості завдання в реалізації проекту.

Наша компанія підійшла до цього питання серйозно. Були спроектовані стрічкові зенітні ліхтарі преміальної серії M8CITY зі стулками димовидалення та вентиляції в кількості 17 шт. Розмір одного стрічкового ліхтаря склав 3,3 х 12,3 м.

Стрічкові зенітні ліхтарі зі стулками вентиляції

Складна конструкція світоаераційного ліхтаря має сталеве підстава, що значно підвищує його надійність і функціональність.

Конструкція стрічкового зенітного ліхтаря

Завдяки стулок вентиляції природний повітрообмін на промисловому підприємстві дозволяє виводити тепле повітря з цеху. Природне надходження світла через зенітні ліхтарі значно економить витрати комбінату на електроенергію.

Конструкция ленточного зенитного фонаря изнутри

Стрічкові зенітні ліхтарі зі стулками димовидалення були виготовлені за індивідуальним замовленням з урахуванням кліматичний умов Туркменістану. Димові люки в складі ліхтарів забезпечують висновок диму і гарячого повітря в наслідок пожежі. Подвійний контур ущільнення захищає від тепло- і звукоізоляції. Посилена конструкція купола арочного ліхтаря спроектована спеціально для суворих кліматичних умов.

Компанія М8 Сіті проектує і виготовляє зенітні ліхтарі і димові люки серій стандарт і преміум. Для консультації по вартості і розрахунку зенітних ліхтарів і димових люків телефонуйте нашим фахівцям за тел .: +380 89 120 51 80. Надіслати заявку на розрахунок Ви можете на пошту info@m8city.ua.

З повагою, команда М8 Сіті

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: