Установка стрічкові зенітні ліхтарі M8CITY pro для «МАЗ-Вейчай»
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

Завод з виробництва моторів стандарту Євро-5 розташувався в індустріальному парку «Великий камінь». Це цілий індустріальне місто з грандіозною розвиненою мережею високотехнологічного і безпечного виробництва. Тут вже працюють компанії з Білорусі, Китаю, Америки, Німеччини та Росії.

Білорусько-китайський завод «МАЗ-Вейчай» за 8 місяців був побудований з нуля на новій, які раніше не забудованої майданчику.

Завод з виробництва моторів "МАЗ-Вейчай"

У 2017 році проект отримав старт. Головною ідеєю було будівництво спільної компанії про виробництву двигунів для МАЗ з китайською корпорацією Weichai.

Виробництво моторів на "МАЗ-Вейчай"

Одним з важливих етапів будівництва було визначення місця на великій ділянці. За китайськими традиціями офісні будівлі повинні розташовуватися строго на південь. Головне значення тут віддається світла. Вмикати електрику потрібно рідше, ніж зазвичай. Сонячне світло повинен надходити з вікон на робоче місце співробітників майже весь день.

Для більшого освітлення природним світлом в покрівлю будівлі були спроектовані і виготовлені стрічкові зенітні ліхтарі M8CITY pro з вбудованими стулками димовидалення. Розміри ліхтарів 1,2х12 м і 1,2х15 м. Загальна площа зенітних стрічкових ліхтарів склала 331,2 кв.м.

Завод з виробництва моторів "МАЗ-Вейчай"

Завод з виробництва моторів "МАЗ-Вейчай"

Близькість до аеропорту і автомагістралей дозволить швидко і легко доставляти на завод будь-який вантаж. Будівництво найближчим часом залізничних колій дозволить економити час на імпорт і експорт продукції заводу.

Планований обсяг випуску продукції - 20000 двигунів на рік. Це дозволить окупити інвестиції за 5 років.

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: