Народження нового міста з М8 Сіті
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

На масштабної будівельному майданчику в районі Мінського аеропорту зароджується нове місто. Цілий індустріальний парк Великий камінь перетвориться в повноцінний місто з усією інфраструктурою.

Китайсько-Білоруський парк стане одним з найбільших проектів нашої країни з масштабною мережею високотехнологічного виробництва.

Індустріальний парк Великий камінь

Тут розмістяться виробництва роботів і безпілотних автомобілів, промислових систем кондиціонування і вентиляції, світлодіодної продукції та ін.

Великий камінь є виключно екологічно чистим проектом. До проектів пред'являлися більш жорсткі вимоги до безпеки і захисту навколишнього середовища.

Продукція M8CITY має всі необхідні сертифікати і документи, що підтверджують відповідність ГОСТам, Технічним регламентам, технічним умови і іншим нормативним документам.

Дотримуючись дані заходи на покрівлі одно- і триповерхових корпусів виробничих будівель були встановлені стрічкові зенітні ліхтарі M8CITY розміром 4х18 м в кількості 24 шт.

Стрічкові зенітні ліхтарі M8CITY в Великому камені
Стрічкові зенітні ліхтарі M8CITY в Великому камені

Спроектовані зенітні стрічкові ліхтарі дозволили забезпечити приміщення природним світлом і значно економлять електроенергію. Унікальні елементи профільної системи з алюмінію з додатковими ребрами жорсткості дозволяють сприймати більш підвищені навантаження. Використання подвійного контуру ущільнення забезпечує кращу звуко- і теплоізоляцію.

Стрічкові зенітні ліхтарі M8CITY в Великому камені   Стрічкові зенітні ліхтарі M8CITY в Великому камені

Повне завершення будівництва в індустріальному парку Великий камінь планується до 2030 року.

Замовити розрахунок вартості стрічкових зенітних ліхтарів Ви можете на нашому сайті або, відправивши запит на пошту info@m8city.ua. Для консультації з фахівцями телефонуйте за тел. +380 89 120 51 80.

З повагою, команда М8 Сіті

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: