Компанія М8 Сіті на виставці MosBuild 2018
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

В цьому році компанія М8 Сіті в черговий раз взяла участь в найбільшій будівельній виставці сезону – Mosbuild - 2018 у Москві.

MosBuild 2018

Білоруські зенітні ліхтарі M8CITY в Москві

Виставка – це прекрасний спосіб для покупця побачити продукт своїми очима і отримати інформацію «з перших вуст». На сьогоднішній день продукція компанії М8 Сіті високо цінується на ринку завдяки гарантії 5 років на кожен виріб M8CITY, а також ряду переваг вироблених конструкцій:

  • унікальна екструдована алюмінієва система профілів власної розробки з додатковими ребрами жорсткості для стійкості до підвищених навантажень;
  • відсутність містків холоду і місць утворення конденсату для захисту від промерзання;
  • подвійний контур ущільнення для кращої тепло- і звукоізоляції;
  • три рубежі захисту від проникнення вологи;
  • посилена конструкція купола для експлуатації в суворих кліматичних умовах.

Всі ці особливості цікавили відвідувачів стенду і надалі мотивували дізнаватися продукцію M8CITY краще. Крім зразка стрічкового зенітного ліхтаря арочної конструкції M8CITY pro, на стенді в Москві був також представлений повнорозмірний зразок точкового димового люка із заповненням стулки енергозберігаючим склопакетом. Кожен відвідувач стенду міг наживо оцінити особливості конструктиву і переваги вироби. Також була можливість ознайомитися з принципом роботи автоматичної системи димовидалення австрійського виробництва. Наші кваліфіковані співробітники провели безліч консультацій за асортиментом компанії, підготували комплексні пропозиції і здійснили розрахунки відповідно до запитів під індивідуальні проекти, більш детально розповіли про характеристики продукції, на прикладі великих об'єктів продемонстрували вже змонтовану продукцію компанії М8 Сіті. 

На сьогоднішній день компанія М8 Сіті пропонує країнам СНД світлопрозорі конструкції власного виробництва двох серій: стандарт M8CITY st і преміум M8CITY pro. 

За чотири дні роботи виставки MosBuild 2018 у ЦВК «Експоцентр» на Красній Пресні з продукцією компаній-учасників ознайомилися 65 263 особи. Виставка проходила в об'єднаному форматі і привернула максимум відвідувачів. Наш стенд відвідало безліч представників організацій з різних регіонів Росії і зарубіжжя, що дозволило значно розширити базу клієнтів для подальшої плідної співпраці.

За підсумками виставки запланована велика робота на перспективу.
Дякую гостям нашого стенду за проявлений інтерес до продукції M8CITY!

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: