М8 Сіті бере участь в будівництві нового заводу на базі ВАТ "Білоруськалій"
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

Під Солігорськ (Республіка Білорусь) в 2018 році почалося зведення нового збагачувального заводу з виробництва нітрату калію.

Будівництво нового заводу на базі Білоруськалій

Це спільний проект ВАТ "Білоруськалій" і китайської компанії "МИГАО", яка є світовим гігантом з виробництва нітрату калію.

Новий комплекс розташовується в північній частині промислового майданчика ВАТ «Білоруськалій». Територія нового заводу складе близько 8 гектарів, на якій будуть знаходитися більше 30 об'єктів. Практично готові до роботи складські приміщення, на завершальному етапі знаходиться примикає до них вузли відвантаження готової продукції. Технології, які будуть впроваджуватися на новому заводі, є безвідходність і безпеку для навколишнього середовища.

Наша компанія спроектувала і виготовила стрічкові зенітні ліхтарі зі стулками вентиляції. Розміри ліхтарів вражають. Величезні стрічки із заповненням стільниковим полікарбонатом розташувалися на покрівлі складських приміщень. Розміри ліхтарів 3.0х36.0 в кількості 2 шт. і 3.0х44.3 в кількості 2 шт.

Монтаж зенітних стрічкових ліхтарів 

Монтаж зенітних стрічкових ліхтарів

Установка зенітного стрічкового ліхтаря

Кожен ліхтар спроектований з вбудованою стулкою вентиляції, заповненої стільниковим полікарбонатом, для створення ідеального мікроклімату на складах. Один стрічковий зенітний ліхтар містить 7 і 8 стулок відповідно. Розмір однієї стулки 1546х3000 мм.

Стрічкові зенітні ліхтарі зі стулками вентиляції

Будівництво нового заводу завершиться до кінця 2019 року.

Замовити розрахунок вартості стрічкових зенітних ліхтарів Ви можете на нашому сайті або, відправивши запит на пошту info@m8city.ua. Для консультації з фахівцями телефонуйте за тел. +380 89 120 51 80.

З повагою, команда М8 Сіті

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: