Зенітні ліхтарі промислових будівель
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

Будинки промислового, адміністративно, а також суспільного значення повинні бути оснащені максимально ефективними системами, що відповідають за освітлення, вентиляцію та провітрювання. Саме ці, прості на перший погляд, чинники, якими є ступінь освітленості і правильний повітрообмін, впливають не тільки на працездатність співробітників, але і на їх безпеку в разі виникнення такої екстремальної ситуації як пожежа. При цьому вирішується і питання енергозбереження. Саме тому зенітні ліхтарі промислових будівель мають таке велике значення при проектуванні, будівництві або реставраційних заходах приміщень.

Зенітні ліхтарі, які встановлюються на промислових будівлях, використовуються у випадках неможливості використання горизонтальних вікон в стінових прорізах або інших конструкцій для додаткового освітлення. Вони є не тільки джерелами світла, забезпечуючи його доступ, але і служать в якості виходу на дах і для димовидалення.

Зенітні ліхтарі M8CITY

У конструкції промислових зенітних ліхтарів і димових люків від М8Сіті встановлені надійні австрійські системи управління димовидаленням і вентиляцією GRASL – комплекси технологічні серії «М8 Сіті» модифікації А001-А018, Б001-Б007. Вони дозволяють використовувати конструкції на промислових об'єктах в приміщеннях з легкозаймистого середовищем, де можливе утворення бруду і пилу і важливо відсутність іскроутворення.

Зенітні ліхтарі промислових будівель - основні принципи вибору

Для того, щоб грамотно і раціонально вибрати зенітні ліхтарі для промислових будівель, слід врахувати багато чинників: це форма і склад покрівлі, розташування внутрішніх розділових перегородок, експлуатаційні умови будівлі, специфіка діяльності конкретного підприємства. Також не можна забувати і про кліматичні особливості місцевості, де розташовується або буде розташовуватися об'єкт.

Існує два види промислових зенітних ліхтарів по типу конструкції: точкові та стрічкові. Ті та інші прекрасно справляються зі своїми прямими функціями, але відрізняються особливостями застосування в залежності від розташування обладнання всередині приміщення. Якщо стоїть завдання точково забезпечити природним освітленням деякі робочі місця, то з цим завданням краще впораються точкові зенітні ліхтарі. Якщо в приміщенні розташований конвеєр, то ідеальним вибором буде стрічковий зенітний ліхтар.

Також важливу роль при виборі відповідного рішення по влаштуванню покрiвельного освітлення грає величина виділеного під проект бюджету. Компанія М8Сіті має в своєму асортименті два конструктивних варіанта зенітних ліхтарів і люків димовидалення на Ваш вибір: преміальна серія M8CITY pro і більш бюджетна серія M8CITY st.

Стрічкові зенітні фонари M8CITY

Зенітні ліхтарі промислових будівель M8CITY pro - унікальність в кожній деталі.

ВЛАСТИВОСТІ

ВИГОДИ

Спеціально спроектована профільна алюмінієва система

Краще рішення для використання навіть в суворих кліматичних умовах

Подвійний контур ущільнення

Максимальний захист від промерзання і проникнення вологи забезпечує комфортні умови для персоналу та збереження обладнання

Посилена конструкція

Безперебійна робота при підвищених вітрових і снігових навантаженнях дозволяє знизити витрати на ремонт і обслуговування

Відсутність в каркасі (підставі) пластикових елементів

Висока вогнестійкість і довговічність елементів підвищує безпеку і термін служби

Заполнение створки сотовым поликарбонатом энергосберегающим стеклопакетом

Підвищена теплоізоляція конструкції дозволяє економити енергію на опалення і створювати сприятливий мікроклімат всередині приміщень

Для отримання докладної інформації щодо зенітним ліхтарям промислових будівель телефонуйте нашим фахівцям по телефону +380 89 120 51 80 або пишіть на пошту info@m8city.ua. При необхідності ми надішлемо Вам каталог технічних рішень.

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: