Противопожарні люки і люки виходу на кровлю для виробничих будинків
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок

Люки виходу на покрівлі (протипожежні люки) застосовуються в разі, коли конструкція покрівлі або обладнання в приміщенні не дозволяють зробити установку повноцінної протипожежних дверей або забезпечити доступ до комунікацій. Як правило, дахи виробничих будівель містять ліхтарі природного освітлення і виходи вентиляції, системи кондиціонування телевізійного обладнання, громовідводи і інші комунікації, які потребують періодичному обслуговуванні та ремонті. Не завжди роботи з обслуговування таких комунікації і покрівельного покриття можливо провести зсередини будівлі. У більшості випадком необхідний зручний, а головне, безпечний вихід на покрівлю будівлі.

Протипожежні люки на заводі в Пуровке

Особливе значення має установка протипожежних люків в покрівлі виробничого приміщення. При виникненні загоряння звичайні шляхи порятунку найчастіше стають перекриті вогнем. Тому дах залишається єдиним місце порятунку від пожежі і продуктів горіння. Як правило, це притаманне верхніх поверхах будівлі. Протипожежний люк створює штучний бар'єр поширенню вогню.

Протипожежні люки на заводі в Пуровке

Поєднуючи всі ці фактори, головне і найважливішою функцією люків виходу на покрівлю є пожежна безпека. Тому до даних виробів пред'являють особливі вимоги по теплоізоляції і вогнестійкості.

Особливості та переваги конструкцій M8CITY

За експлуатаційним призначенням покрівельні люки компанії М8 Сіті діляться на:

  • протипожежні люки виходу на покрівлю з ручним відкриванням;
  • люки димовидалення з автоматичним управлінням, які служать для видалення продуктів горіння в разі виникнення пожежі, а також мають додаткові функції вентиляції і / або природного світла. Є унікальним продуктом на ринку.

Люк виходу на покрівлю в аеропорту

Протипожежні люки виходу на покрівлю і люки димовидалення мають свої конструктивні особливості, що обумовлено їх прямим призначенням.

Відмінною особливістю протипожежного люка є конструкція самого купола (стулки). Масивна конструкція з оцинкованої сталі, декількох шарів вогнестійкого матеріалу і утеплювача з муллітокремнеземні волокна повинні створювати надійний захист від вогню. Негорючий утеплювач додатково охороняє виріб від промерзання, а подвійний контур ущільнення стулки захищає від проникнення вологи.
Конструкція протипожежного люка EI60 виконана згідно СТБ1394-2003 і витримує вплив відкритого полум'я протягом 60 хвилин.

Люки виходу на покрівлю в аеропорту

Управління протипожежним люком або люком димовидалення здійснюється австрійської автоматикою GRASL на основі електричних або пневматичних систем управління. При виникненні загоряння відбувається швидке спрацьовування системи, стулка люка відкидається на кут понад 90 °. Це виключає зворотне закриття стулки і блокування шляху евакуації через вплив природних умов.

Поради по установці протипожежних люків

Протипожежні люки і люки виходу на покрівлю рекомендуємо встановлюють на плоских дахах будівель промислового призначення (виробничі цехи, ремонтні цехи), складів (логістичні центри, приміщення з високими вимогами по зберіганню продукції, опалювальні склади), громадських будівель (адміністративні будівлі, бізнес-центри, освітні установи, культурно-розважальні об'єкти), спортивних об'єктів (криті стадіони, манежі, басейни), аеропортів, залізничних і автовокзалів.

Установка протипожежних люків

Установка може проводитися практично в будь-якому місці і на будь-якому типі покрівлі зі кроквяної системою або залізобетонними перекриттями, з покриттям покрівельними мембранами або профнастилами.

Для якісної і безперебійної роботи вироби важливим є правильний і грамотний монтаж, а також гарантійне і післягарантійне кваліфіковане обслуговування. Рекомендується періодичний контроль працездатності та технічного стану конструкцій і систем в цілому, перевірка вузлів примикання, ущільнень, наявність деформацій і корозії. Окрему увагу варто приділяти складного механізму автоматиці, головним чином впливає на працездатність всієї системи.

Замовити вартість або розрахунок протипожежних люків або люків виходу на покрівлю, а також отримати професійну консультацію і швидке рішення для Вашого проекту можна у команди М8 Сіті по тел: +380 89 120 51 80 або, надіславши електронного листа на пошту info@m8city.ua.

Сподобалася стаття? Розкажіть друзям: