Про компанію М8 Сіті
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок
Про компанію М8 Сіті

М8 Сіті є провідним виробником зенітних ліхтарів і люків димовидалення преміум- і стандарт-класу на ринці РБ. Асортимент компанії також передбачає виготовлення стрічкового скліннявертикальних світлоаераційних смуг і світлоаераційних ліхтарів з вертикальними стулками.

Комерційний напрямок компанії М8 Сіті входить до складу Групи компаній М8 (ТОВ «Корпорація М8»).  

Група компаній М8 – комплексний дистриб’ютор матеріалів, технологій і обладнання для сучасних рішень в сфері будівництва, промисловості, освітлення, декорування поверхонь, виробництва реклами і печаті.

M8 Сіті успадковує від Корпорації М8 спрямованість на клієнтоорієнтований підхід в реалізації загальної бізнес-стратегії. Економічно ефективні і конкурентоспроможні, наші проекти приносять прибуток не тільки нам, але і нашим Клієнтам, а екологічно безпечна продукція дбайливо економить ресурси компанії.

Відправити запит
Ми виробляємо
Компанія М8 Сіті - надійний партнер
Власне виробництво Власний парк високоточного німецького обладнання і профільна система з поліпшеними характеристиками – розробка нашого проектно-конструкторського відділу.
Гарантія Гарантія на будь-який вид виробу M8CITY – 5 років.
Комплексність Весь комплекс послуг в одному місці: проектування, виробництво, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування.
Великі проекти Более 350 успешно выполненных проектов в странах СНГ.
Надійність і досвід Более 10 лет работы успешной работы на ринку.
Наявність сертифікатів Надаємо повний пакет документів на виробництво і здійснення монтажу в Білорусі і Україні.
Нас рекомендують З року в рік ми підтверджуємо високий статус нашої компанії, отримуючи подяки та відгуки від наших Клієнтів. Пишаємося перемогами в республіканських конкурсах виробників.
Унікальні вироби Унікальна профільна система з покращеними характеристиками - розробка власного проектно-конструкторського відділу. Наша виробнича база дозволяє контролювати весь процес виготовлення конструкцій в режимі реального часу та здійснювати контроль якості на кожному з етапів.