Про компанію М8 Сіті
+380 89 120 51 80 Замовити дзвінок
Про компанію М8 Сіті

М8 Сіті - провідний виробник світлопрозорих конструкцій в Республіці Білорусь.

Ми пропонуємо ринку сучасне проектування і бережливе виробництво зенітних ліхтарів (вікон) з унікальних алюмінієвих профілів власної розробки, димових люків і протипожежних люків виходу на покрівлю, модульного вертикального стрічкового скління з інтегрованими стулками.

Орієнтуючись на користь продукту і побажання клієнта, ми виготовляємо продукцію в стандартній M8CITY st і преміальної M8CITY pro серіях.

Розробка моделей різної складності у власному конструкторському відділі, сучасне виробництво, оснащене високоточним німецьким обладнанням і професійними фахівцями, створення довірчих і чесних взаємовідносин з клієнтами, є організаційними структурами життєвого циклу продукту, які відображають відповідальне планування власного підприємства.

Економічно ефективні та конкурентоспроможні, наші проекти приносять прибуток не тільки нам, а й нашим Клієнтам, а екологічно безпечна продукція дбайливо економить ресурси компанії.

Політика M8 Сіті спрямована на клієнтоорієнтований підхід у реалізації загальної бізнес-стратегії компанії. Кожна окрема структура підприємства і її фахівці є важливою частиною її формування.

З 1992 року ми не перестаємо розвиватися і рости, реалістично оцінюємо прагнення до розширення ринків з нашою продукцією.

Ми дорожимо своїми основними цінностями: повагою, працьовитістю, чесністю і зміцненням довіри, з якими ми успішно рухаємося вперед.

Відправити запит
Ми виробляємо
Компанія М8 Сіті - надійний партнер
Власне виробництво Власний парк високоточного німецького обладнання і профільна система з поліпшеними характеристиками – розробка нашого проектно-конструкторського відділу.
Гарантія Гарантія на будь-який вид виробу M8CITY – 5 років.
Комплексність Весь комплекс послуг в одному місці: проектування, виробництво, доставка, монтаж, гарантійне обслуговування.
Великі проекти Понад 700 успішно виконаних проектів в країнах СНД.
Надійність і досвід Більше 10 років роботи успішної роботи на ринку.
Наявність сертифікатів Надаємо повний пакет документів на виробництво і здійснення монтажу в Білорусі і Україні.
Нас рекомендують З року в рік ми підтверджуємо високий статус нашої компанії, отримуючи подяки та відгуки від наших Клієнтів. Пишаємося перемогами в республіканських конкурсах виробників.
Унікальні вироби Унікальна профільна система з покращеними характеристиками - розробка власного проектно-конструкторського відділу. Наша виробнича база дозволяє контролювати весь процес виготовлення конструкцій в режимі реального часу та здійснювати контроль якості на кожному з етапів.